We zitten midden in de bètafase van het AI Pro Pack. Veel van jullie zijn volop aan het ontdekken wat AI in het dagelijkse werk kan betekenen.
Omdat er steeds nieuwe inzichten, toepassingen en vragen ontstaan, nodigen we jullie graag uit voor een live middag op ons kantoor in Amsterdam.
Tijdens dit event bieden we exclusieve inzichten en praktijkvoorbeelden. Het is een moment om nieuwe kennis op te doen, AI in actie te zien en zelf met ideeën en toepassingen te experimenteren.
Dit event is uitsluitend bedoeld voor deelnemers aan de bètafase van het AI Pro Pack.
Of je nu al veel met de GPT’s werkt of ze nog aan het verkennen bent: deze middag is voor iedereen die nieuwsgierig is naar wat AI nu al kan betekenen in juridische en professionele processen, en die het leuk vindt om zich te laten inspireren, bij te leren en ervaringen uit te wisselen met andere bètatesters.
We zijn het volledige programma nog aan het uitwerken, maar je kunt rekenen op een inspirerende keynote waarin we vooruitkijken naar de rol van AI binnen het juridische en professionele werkveld, live praktijkvoorbeelden en workshops waarin je zelf aan de slag kunt met AI-toepassingen.
Welke onderwerpen we in de workshops behandelen, bepalen we mede op basis van jullie voorkeuren uit de survey die we nog met jullie zullen delen. Verder is er volop ruimte om vragen te stellen, ervaringen te delen en elkaar te ontmoeten. Een AI Pro Pack Beta certificaatuitreiking vormt de afsluiting van de middag.
Locatie
ICTRecht Amsterdam
Jollemanhof 12
1019 GW Amsterdam
Meld je nu aan voor één van de nieuwsbrieven van ICTRecht en blijf op de hoogte van onderwerpen zoals AI, contracteren, informatiebeveiliging, e-commerce, privacy, zorg & ICT en overheid.