In deze praktijkgerichte opleiding leer je de kernaspecten van AVG, gegevensbescherming en privacy met nadruk op de ICT aspecten van compliance en implementatie. Je gaat aan de slag met ICT technologie voor dataverwerking, tracking en profileren en leert hoe je compliance met regelgeving realiseert.
In december 2023 komen de e-learnings online. De eerste praktijkmiddag is op 12 december 2023. Aanmelden kan tot en met 28 november.
Ontvang de brochure direct in je e-mail.
Start:
In december 2023 komen de e-learnings online. De eerste praktijkmiddag is in 12 december 2023.
Programma:
Opleiding van zeven maanden. De theorie en basisstof wordt online aangeboden via webinars en e-learning die je in eigen tijd verwerkt. In 4 trainingen pas je het geleerde toe op uitdagende praktijkcasussen. Dit doe je samen met je mede-cursisten op een centrale locatie in Utrecht.
Locatie praktijkmiddagen:
Utrecht
Prijs:
€ 2.850 excl. btw (incl. boekenpakket & catering)
Voor:
De opleiding is toegankelijk voor (juridische) professionals die zich willen specialiseren in het privacyrecht binnen de context van het bredere ICT-recht. De opleiding is o.a. geschikt voor:
Verdere specifieke voorkennis is niet noodzakelijk
Iedere middag begint met een lunch (12.30 uur) en van 13.00 tot 16:45 uur (met pauze) ga je inhoudelijk aan de slag.
12 december 2023 *
AVG op hoofdlijnen
2 april 2024
Belangrijke AVG thema's uitgelicht
23 april 2024
ICT en security
18 juni 2024
Verwerkersovereenkomsten analyseren
Toetsen:
Ma 1 juli september t/m vr 5 juli eindtoets
* 12 december is per uitzondering een praktijkochtend en zal plaatsvinden van 09:15 - 12:30 met aansluitend lunch tot 13:00
Door de Nederlandse Orde van Advocaten zijn wij erkend als opleidingsinstelling in het kader van de PO (Onderhoud Vakbekwaamheid). Daarnaast zij wij door de International Association of Privacy Professionals erkend als Official CPE Provider.
Bij ons staat de praktijk voorop en wij maken leren leuk!
Na de theorie doorgenomen te hebben, ga je aan de slag met interactieve praktijkoefeningen met de focus op het verhogen van jouw skills.
Examen
De opleiding wordt afgesloten met een digitale eindtoets. Een voldoende voor de eindtoets is een vereiste om het certificaat “Beginselen ICT en Privacy” te krijgen.
Volop aandacht voor kernkwaliteiten
Ontwikkel tijdens onze opleiding de kernkwaliteiten die de functie vereist. Zo volg je naast specifiek AVG- gerelateerde trainingen, trainingen op het gebied van ICT-diensten, software en techniek. Word zo een privacy jurist die opgewassen is tegen allerhande praktijksituaties.
Maak kennis met ons Academy-team. Zij organiseren de opleiding tot Specialist Privacyrecht voor jou.
Heb je een vraag met betrekking tot de ICTRecht Academy? Neem gerust contact op!
Heb je een klacht? Dat is heel vervelend, maar toch horen we die graag. Geef het graag aan ons door via het klachtenformulier.
Meld je nu aan voor één van de nieuwsbrieven van ICTRecht en blijf op de hoogte van onderwerpen zoals contracteren, informatiebeveiliging, innovatie, marketing, cloud, e-commerce, privacy en overheid.